Apie mus

Senamiesčio fotoatelje dirba jau gerus du dešimtmečius. Per šį laikotarpį pasikeitė darbo metodika, įgyta didžiulė darbo patirtis, profesionalumas. Studijoje dirbantys fotografai, išpildo klientų norus įamžinti linksmiausias ir ypatingiausias gyvenimo akimikras. Jūsų paslaugoms - kiekvieną dieną iškviečiamas fotografas įvairiomis progomis.

Nuo 2006 ųjų metų mūsų fotoatelje įsikūrė naujose erdviose patalpose, kurios yra Mažeikių senamiesčio pačiame centre. Turime ivairių spalvų ir tematikų fonų, esame sukaupę nemažą kiekį įvairiausių aksesuarų, žaislų.

Tačiau Senamiesčio Fotoatelje – tai ne tik fotostudija! Mūsų fotoatelje dirba profesionalūs laborantai, kurie spaudžia kokybiškai nuotraukas iš įvairių laikmenų su skaitmenine fotolaboratorija.

Yra platus fotoprekių asortimentas: įvairiausių rūšių rėmeliai (pageidaujant pirkėjui įrėminame), fotoalbumai, maitinimo elementai, laikmenos.

Darome vienetinius fotosuvenyrus su atvaizdu ar tekstu ant puodelių, raktų pakabukų, marškinėlių, pelės kilimėlių, dėlionių.

Atliekame įvairius maketavimo darbus, kuriame koliažus, kalendorius, kvietimus, retušuojame senas nuotraukas.

Spausdiname didelio formato nuotraukas: 30x40, 40x60, 50x70, 60x80, 60x100

foto_logotipas.jpg